„ Putinėlis“

Vyresnio amžiaus žmonių šokių kolektyvas „Putinėlis“ susikūrė 1993 m. Dalyvauja visose pasaulio lietuvių dainų šventėse ir respublikiniuose konkursuose. Šoko ne tik Lietuvoje, bet ir Vengrijoje, Latvijoje. Šokių kolektyvas „Putinėlis“ – 2005 m. respublikinio konkurso „Pora už poros“ III vietos laimėtojas, 2009 m. to paties konkurso Panevėžyje III vietos laimėtojas. 2013 m. respublikinio konkurso ,,Pora už poros“ Prienuose 2-os vietos laimėtojai. Kolektyvas draugauja su Ariogalos, Palangos, Laukuvos ir Kelmės šokių kolektyvais.

,,Pumpurėliai“

,,Pumpurėliai“ yra skirstomi į dvi grupes: 1 – 4 klasių ir 5 – 10 klasių.  Šokių grupės sukurtos 2015 metais. Grupes lanko dvidešimt dvi mergaitės. Dalyvauja koncertuose ir išvykuose.

Kapela „Venta“

Liaudiškos muzikos kapela –  „Venta“ (vadovas Algimantas Butnorius) – koncertuoja įvairiose šventėse, dalyvauja konkursuose. Į kapelą 2019 metais įsitraukė nauji muzikantai.


„Pepinukas“

Vaikų lėlių teatras „Pepinukas“ (vadovė Ona Granickienė) savo veiklą pradėjo 1996 m. Pirmajame spektaklyje J. Vaičiūnaitės pjesės „Skersgatvio pasaka“ motyvais vaikai vaidino. Vėlesniuose pastatymuose – spektakliuose mažieji aktoriai valdė lėles scenoje. Šiuo metu spektakliuose vaidina įvairaus amžiaus vaikai ir jaunuoliai. Kolektyvas kas antri metai pastato pjesę su lėlėmis. Kolektyvas dalyvauja rajoninėse ir regioninėse apžiūrose. 2002 ir 2006 metais tapo respublikinio konkurso „Molinuko teatras“ diplomantas. 2011 m. pastatyta J. Radzevičiaus pjesė „Skruzdėlė atsiskyrėlė“ sėkmingai rodyta daugelyje rajo renginių ir Šiaulių Žaliūkų malūno organizuojamoje šventėje.


Etninis – vokalinis ansamblis ,,Blezdingeli“

Etninis vokalinis ansamblis susikūrė 2012 m. gruodžio mėn..Saugodami savo krašto, Užvenčio krašto, kalbą, papročius, atlieka tarmiškas dainas, rengia ir dalyvauja etnografiniuose renginiuose. Jau treti metai, kai ansamblis dalyvauja regioninėje meno ir sporto šventėje ,,Venta, Venta, Venta- tu žemaičiui šventa‘‘,2015m. balandžio 23 d. dalyvavo Tradicinėje rajono folkloro kolektyvų šventėje ,,graži mūsų šeimynėlė‘‘. Tytuvėnuose – Lino šventėje. Kolektyvo vadovė- Ona Stankienė.

 

,,GIJA‘‘-MIŠRUS VOKALINIS-INSTRUMENTINIS ANSAMBLIS

Ansamblis susikūrė 2016 vasario 12 d. /pirma repeticija/.Kadangi visi dalyviai dainuojantys ir grojantys jau seniai, todėl nebuvo sunku apsijungti į vieną grupę. Pirmas išbandymas – ,,Daina- sielos sparnai‘‘,vokalinių ansamblių konkursas Kelmėje. Komisija mus įvertino 69 balais, todėl gavome III kategoriją. Tikimės savo dainomis ir muzika pradžiuginti ne vieno renginio dalyvius.


12596733_970974862938543_697480681_o