Užvenčio kultūros centro kapela „Venta“ savo kūrybine branda pranoksta visus kultūros centro kolektyvus. Pirmasis kapelos vadovas – Kostas Lukoševičius, vėliau „Ventai“ vadovavo Vaclovas Ščiupokas, Jonas Juozapavičius, Vitalijus Popovas , Algimantas Butnorius Nuo 2021 m. kapelos vadovė Jurgita Mickevičienė. 2020 metais kapela minėjo savo veiklos 45 – metį. „Venta“ nuolat dalyvauja rajono, apskrities renginiuose, respublikinėse dainų šventėse. 1985 metais kapela buvo pakviesta filmuotis Lietuvos televizijoje. 1989 metais, „Grok, Jurgeli“ konkurse, „Venta“ iškovojo laureatės vardą. 2004-2005 metais kapela televizijos „Gero ūpo“ respublikinių varžytuvių laidoje buvo atrinkta į finalinį turą. Užvenčio kultūros centro kapela „Venta“ atstovavo Lietuvai ir užsienyje: koncertavo Vokietijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Latvijoje, Estijoje.

                                                           KAPELA „VENTA“

Grupė „Vartai“

                                    LIAUDIŠKOS MUZIKOS ANSAMBLIS „TRUOPNĖ MOZĖKONTA“                                                            

                                                             VOKALINIS DUETAS

Mišrus vokalinis ansamblis

Vyresnio amžiaus  šokių grupė „Putinėlis“ susikūrė 1993 m. Dalyvavo visose pasaulio lietuvių dainų šventėse ir respublikiniuose konkursuose. Šoko ne tik Lietuvoje, bet ir Vengrijoje, Latvijoje. Šokių kolektyvas „Putinėlis“ – 2005 m. respublikinio konkurso „Pora už poros“ III vietos laimėtojas, 2009 m. to paties konkurso Panevėžyje III vietos laimėtojas. 2013 m. respublikinio konkurso ,,Pora už poros“ Prienuose 2-os vietos laimėtojai. Kolektyvas bendradarbiauja su Ariogalos, Palangos, Laukuvos ir Kelmės šokių kolektyvais.

Vaikų ir jaunimo dramos kolektyvai „Pepinukas“, „Kaukė“ vadovė Ona Granickienė

Vaikų lėlių teatras „Pepinukas“ (vadovė Ona Granickienė) savo veiklą pradėjo 1996 m. Pirmajame spektaklyje J. Vaičiūnaitės pjesės „Skersgatvio pasaka“ motyvais vaikai vaidino. Vėlesniuose pastatymuose – spektakliuose mažieji aktoriai valdė lėles scenoje. Šiuo metu spektakliuose vaidina įvairaus amžiaus vaikai ir jaunuoliai. Kolektyvas kas antri metai pastato pjesę su lėlėmis. Kolektyvas dalyvauja rajoninėse ir regioninėse apžiūrose. 2002 ir 2006 metais tapo respublikinio konkurso „Molinuko teatras“ diplomantas. 2011 m. pastatyta J. Radzevičiaus pjesė „Skruzdėlė atsiskyrėlė“ sėkmingai rodyta daugelyje rajono renginių ir Šiaulių Žaliūkų malūno organizuojamoje šventėje.