MENO KOLEKTYVAI

„ Putinėlis“

Vyresnio amžiaus  šokių grupė „Putinėlis“ susikūrė 1993 m. Dalyvavo visose pasaulio lietuvių dainų šventėse ir respublikiniuose konkursuose. Šoko ne tik Lietuvoje, bet ir Vengrijoje, Latvijoje. Šokių kolektyvas „Putinėlis“ – 2005 m. respublikinio konkurso „Pora už poros“ III vietos laimėtojas, 2009 m. to paties konkurso Panevėžyje III vietos laimėtojas. 2013 m. respublikinio konkurso ,,Pora už poros“ Prienuose 2-os vietos laimėtojai. Kolektyvas bendradarbiauja su Ariogalos, Palangos, Laukuvos ir Kelmės šokių kolektyvais.

,,Žilvitis“

Vaikų liaudies šokių kolektyvas ,,Žilvitis”( vadovė Agnė Laurinavičiūtė).

,,Selever”

Klasikinių žanrų merginų šokio grupė ,,Selever” (vadovė Agnė Laurinavičiūtė).

Kapela „Venta“

Užvenčio kultūros centro kapela „Venta“ savo kūrybine branda pranoksta visus kultūros centro kolektyvus. Pirmasis kapelos vadovas – Kostas Lukoševičius, vėliau „Ventai“ vadovavo Vaclovas Ščiupokas, Jonas Juozapavičius, Vitalijus Popovas bei dabartinis vadovas – Algimantas Butnorius. 2015 metais kapela šventė savo veiklos 40 – metį. „Venta“ nuolat dalyvauja rajono, apskrities renginiuose, respublikinėse dainų šventėse. 1985 metais kapela buvo pakviesta filmuotis Lietuvos televizijoje. 1989 metais, „Grok, Jurgeli“ konkurse, „Venta“ iškovojo laureatės vardą. 2004-2005 metais kapela televizijos „Gero ūpo“ respublikinių varžytuvių laidoje buvo atrinkta į finalinį turą. Užvenčio kultūros centro kapela „Venta“ atstovavo Lietuvai ir užsienyje: koncertavo Vokietijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Latvijoje, Estijoje.

Užvenčio kultūros centras nuotrauka.
„Pepinukas“

Vaikų lėlių teatras „Pepinukas“ (vadovė Ona Granickienė) savo veiklą pradėjo 1996 m. Pirmajame spektaklyje J. Vaičiūnaitės pjesės „Skersgatvio pasaka“ motyvais vaikai vaidino. Vėlesniuose pastatymuose – spektakliuose mažieji aktoriai valdė lėles scenoje. Šiuo metu spektakliuose vaidina įvairaus amžiaus vaikai ir jaunuoliai. Kolektyvas kas antri metai pastato pjesę su lėlėmis. Kolektyvas dalyvauja rajoninėse ir regioninėse apžiūrose. 2002 ir 2006 metais tapo respublikinio konkurso „Molinuko teatras“ diplomantas. 2011 m. pastatyta J. Radzevičiaus pjesė „Skruzdėlė atsiskyrėlė“ sėkmingai rodyta daugelyje rajo renginių ir Šiaulių Žaliūkų malūno organizuojamoje šventėje.

Vokalinis tercetas

Vadovas Algirdas Stankus.

Vokalinis mišrus ansamblis

Vadovė Jurgita Mickevičienė.

Užvenčio kultūros centras nuotrauka.

Vokalinis instrumentinis duetas

Vadovė Jurgita Mickevičienė.

 

Vaiguvos skyrius

Mišrus vokalinis ansamblis

Vadovas Gerimantas Rukas

Užvenčio kultūros centras nuotrauka.